Kalėdų senelio paslaugos

Pasirinkite kuriuo laiku Jums patogu laukti Kalėdų senelio

Kalėdų senelio iškvietimas

Profesionalūs aktoriai suteiks žiemos šventėms stebuklingos nuotaikos, pradžiugins visus šventės dalyvius ir papildys šventinį vakarą ar rytą savo būvimu ar gyvu bendravimu nuotoliniu būdu.

Kalėdų agentūrą atstovaujantys Kalėdų seneliai yra profesionalūs aktoriai, renginių vedėjai – turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais ir suaugusiais įvairaus pobūdžio renginiuose.

Kokio amžiaus bebūtumėte, susitikę su mūsų Kalėdų seneliu, vėl patikėsite Kalėdų magija ir stebuklais.

Kalėdų senelio apsilankymo kainos Vilniaus mieste:
Darbo dienomis Kalėdų senelio apsilankymas – 100 Eur, šventinėmis dienomis – 150 Eur.
Darbo dienomis Kalėdų senelio ir elfo apsilankymas  – 150 Eur, šventinėmis dienomis – 250 Eur.

Vieno apsilankymo trukmė – iki 30 min.

Norėdami užsakyti Kalėdų senelio vizitą, registruokitės kalendoriuje, pasirinkdami pageidaujamą datą ir laiką ir pateikdami kuo daugiau informacijos.
Kuo daugiau informacijos Kalėdų seneliui pateiksite, tuo asmeniškesnė bus viešnagė.  Kalėdų senelį domina jūsų pomėgiai, mokslai, laisvalaikis, dalykai kur reikėtų pasistengti ir pan. 

Kalėdinė programa

Visada aktyvus Kalėdų senelis, žino daug istorijų mažiems ir anekdotų vyresniems, moka improvizuoti pagal situaciją ir sugeba suvaldyti tiek vaikų, tiek suaugusių dėmesį viso pasirodymo metu.

Pagal poreikį galime naudoti įgarsinimo aparatūrą, muzikos instrumentus. Kalėdiniuose renginiuose virš 50 dalyvių rekomenduojame profesionalaus DJ paslaugas, kartu su garso ir šviesos technika. Galime pasirūpinti šventinėmis dovanomis.

Pasirodymų programų scenarijai derinami individualiai su kiekvienu užsakovu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, šventės vietą, šventės tikslus ir kliento lūkesčius. Kalėdų senelis gali atvykti į privačius renginius, viešus renginius, verslo renginius. Taip pat organizuojame įvairias staigmenas draugams, kolegoms, giminaičiams, klientams ir t.t. Kalėdų seneliai gali dirbti prekybos centruose, eglutės įžiebimo šventėse, dalyvauti socialiniuose projektuose.

Kalėdų senelis ir jo elfai mielai dalyvauja radio ir tv laidose, įvairiuose pristatymuose, susibūrimuose, reklaminėse kampanijose. Kalėdiniai personažai bendrauja lietuvių, rusų, lenkų, anglų, prancūzų kalbomis. Kalėdų senelis gali atvykti su savo pagalbininkais: nykštukais, elfais, snieguolėmis.

Konkreti Kalėdinių personažų paslaugų kaina derinama individualiai, priklauso nuo renginio datos, trukmės, dalyvių skaičiaus.

Norėdami užsakyti Kalėdų senelio ir kitų kalėdinių personažų paslaugas, registruokitės kalendoriuje, pasirinkdami pageidaujamą datą ir laiką ir pateikdami kuo daugiau informacijos.

Išsirinkite sau patogų laiką

Kalėdinė pamoka moksleiviams

Moksleivius kviečiame į nuotolinę  ar gyvą kalėdinę pamoką. Kalėdų senelis pats įdomiausias mokytojas mokykloje, į kalėdinę pamoką sudėjęs daugybę geografijos, biologijos, istorijos, matematikos, fizikos, chemijos, technologijų ir netgi etikos žinių, bet ne tų, kurias išgirsite iš šių dalykų mokytojų.

Kalėdinė pamoka moksleiviams trunka įprastas 45 min. Kalėdų senelis veda pamokas gyvai ir online.  Pamoka pritaikyta pagal dalyvaujančių amžių: nuo pirmokų iki dvyliktokų. Pamokos kaina 120 Eur.
Norėdami užsakyti Kalėdų senelio pamoką, registruokitės kalendoriuje, pasirinkdami pageidaujamą datą ir laiką ir pateikdami kuo daugiau informacijos.

Išsirinkite tinkamą laiką pamokai
Shopping Cart