Renginiai

Šventinių renginių organizavimas šeimai, kolegoms, klientams. Gyvai ir nuotoliniu būdu.

Kalėdų agentūros sukaupta patirtis leidžia realizuoti daugybę idėjų organizuojant kalėdinius renginius. Skatiname kūrybiškus sprendimus su išliekamąja verte kalėdiniams darbuotojų susibūrimams, verslo klientams, partneriams ar kolektyvo šeimų nariams. Pasitelkę kalėdinius personažus organizuojame įvairias staigmenas, šou pasirodymus, pramoginius elementus ir t.t.

Mūsų kalėdiniai personažai gali tapti pagrindiniu šventės elementu, o taip pat ir vienu iš daugelio naujametinės ar kalėdinės programos akcentų.

Rekomenduojame ir įgyvendiname teminius vakarus atsižvelgdami į įmonės tikslus, biudžetą ir individualius pageidavimus.

Kuriame kalėdinius komandos formavimo renginius lauke, nuotoliniu būdu ar deriname visus galimus variantus.

Organizuojame šventines apdovanojimų tiesiogines transliacijas, įtraukiant darbuotojus, siunčiame dovanas, vaišes, staigmenas kiekvienam šventės dalyviui į namus, organizuojame vidinę komunikaciją apie būsimą šventę užsakovo organizacijoje. Sukurtas šventines programas galime adaptuoti ir asmeninėms šventėms.

Organizuojant kalėdines ir naujametines šventes sukuriame scenarijų, parenkame šventės tiekėjus, koordinuojame visų paslaugų tiekėjų darbą renginio metu. Siekiant užtikrinti sklandžią renginio eigą, dirbame tik su geriausiais ir profesionaliausiais Lietuvoje: maisto tiekėjai, garso ir apšvietimo technikai, įvairūs atlikėjai, dekoratoriai ir t.t.

Shopping Cart